• Taurus Raging Hunter 5rd 460 S&W Revolver, Two Tone - 2-460105RH
1 Reviews
Compare Prices
Price Alert
Action
Double Action/Single Action
Barrel Length
10.5"
Caliber
.460 S&W Magnum
Capacity
5
Finish Per Color
Matte Stainless
Sign up if you would like to be notified of discounts on this product
Compare prices
Specification
Reviews (1)
Notify When In Stock
Price Drop Alert
GlobalOrdnance
GlobalOrdnance
In stock
Line 16
Visit Store
GrabAGun
GrabAGun
In stock
Line 16
Visit Store
GritrSports
GritrSports
Guns.com
Guns.com
PrimaryArms
PrimaryArms
ScopeList
ScopeList
Shooting Surplus
Shooting Surplus
EuroOptic
EuroOptic
Out of stock
Palmetto State Armory
Palmetto State Armory
Out of stock
Sportsman's Warehouse
Sportsman's Warehouse
Sportsmans Outdoor Superstore
Sportsmans Outdoor Superstore
TheRealGrit
TheRealGrit
Action
Double Action/Single Action
Barrel
Barrel Finish
Matte Black Oxide
Barrel Length
10.5"
Barrel Material
Alloy Steel
Bolt
Optics Ready
Yes
Caliber
Capacity
5
Cylinder
Cylinder Finish
Matte Black Oxide
Dimensions
Overall Height
6.4"
Overall Length
16.22"
Overall Width
1.8"