• SIG SAUER P320 XTEN Compact 10mm Auto 3.8in 3x15rd Semi-Auto Carry Pistol (320XCA-10-COMP-CW)
Compare Prices
Price Alert
Barrel Length
3.8"
Caliber
10mm Auto
Capacity
15
Rounds
15
Sign up if you would like to be notified of discounts on this product
Compare prices
Specification
Reviews (0)
Notify When In Stock
Price Drop Alert
AR15Discounts
AR15Discounts
In stock
Line 16
Visit Store
GritrSports
GritrSports
Out of stock
Line 16
Visit Store
ImpactGuns
ImpactGuns
Out of stock
Barrel
Barrel Length
3.8"