• Sig P320 XTEN 5" Optics Ready 10mm Pistol, Black - 320X5-10-BXR3-R2
20 Reviews
Compare Prices
Price Alert
Action
Semi-Auto
Barrel Length
5 inches
Caliber
10mm Auto
Capacity
15+1
Finish Per Color
Black
Sign up if you would like to be notified of discounts on this product
Compare prices
Specification
Reviews (20)
Notify When In Stock
Price Drop Alert
AR15Discounts
AR15Discounts
In stock
Line 16
Visit Store
BattleHawk Armory
BattleHawk Armory
In stock
Line 16
Visit Store
Brownells
Brownells
EuroOptic
EuroOptic
GrabAGun
GrabAGun
GritrSports
GritrSports
Guns.com
Guns.com
KyGunCo
KyGunCo
Palmetto State Armory
Palmetto State Armory
PrimaryArms
PrimaryArms
ScopeList
ScopeList
ShootersChoiceSC
ShootersChoiceSC
Shooting Surplus
Shooting Surplus
Smoky Mountain Guns and Ammo
Smoky Mountain Guns and Ammo
Sportsman's Guide
Sportsman's Guide
Sportsmans Outdoor Superstore
Sportsmans Outdoor Superstore
TheArmories
TheArmories
DEGuns
DEGuns
Out of stock
ImpactGuns
ImpactGuns
Out of stock
Action
Semi-Auto
Barrel
Barrel Length
5 inches
Barrel Thread Pitch
N/A
Bolt
Optics Ready
Yes
Caliber
Capacity
15+1
Dimensions
Overall Length
8.5"