4 Reviews
Compare Prices
Price Alert
Action
Bolt
Barrel Length
24in
Caliber
6.5mm WBY RPM
Capacity
3
Finish Per Color
Flat Dark Earth
Sign up if you would like to be notified of discounts on this product
Compare prices
Specification
Reviews (4)
Notify When In Stock
Price Drop Alert
Cabelas
Cabelas
In stock
Line 16
Visit Store
AmmunitionDepot
AmmunitionDepot
In stock
Line 16
Visit Store
BattleHawk Armory
BattleHawk Armory
DEGuns
DEGuns
FirearmsDepot
FirearmsDepot
GlobalOrdnance
GlobalOrdnance
GrabAGun
GrabAGun
GritrSports
GritrSports
Guns.com
Guns.com
Palmetto State Armory
Palmetto State Armory
Shooting Surplus
Shooting Surplus
Sportsman's Warehouse
Sportsman's Warehouse
TheArmories
TheArmories
TheRealGrit
TheRealGrit
Basspro
Basspro
Out of stock
ImpactGuns
ImpactGuns
Out of stock
Action
Bolt
Barrel
Barrel Finish
Cerakote Flat Dark Earth
Barrel Length
24in
Barrel Type
Fluted
Muzzle Type
Accubrake ST Muzzle Brake
Twist
1:8"
Caliber
6.5mm WBY RPM
Capacity
3
Dimensions
Overall Length
46.625"