• Weatherby MSM10N653WR8B Midnight Backcountry Exclusive Bolt Action Rifle 6.5-300
Compare Prices
Price Alert
Barrel Length
26"
Caliber
6.5-300 Weatherby Magnum
Capacity
3
Sign up if you would like to be notified of discounts on this product
Compare prices
Specification
Reviews (0)
Notify When In Stock
Price Drop Alert
Guns.com
Guns.com
In stock
Line 16
Visit Store
ShootersChoiceSC
ShootersChoiceSC
In stock
Line 16
Visit Store
Sportsmans Outdoor Superstore
Sportsmans Outdoor Superstore
Out of stock
Barrel
Barrel Length
26"
Twist
1:10"
Caliber
6.5-300 Weatherby Magnum
Capacity
3
Dimensions
Overall Length
47"