• Magnum Research BFR 10" .460 S&W Mag Revolver, Brushed Stainless Steel - BFR460SW10
1 Reviews
Compare Prices
Price Alert
Action
Single Action
Barrel Length
10in
Caliber
.460 S&W Magnum
Capacity
5
Finish Per Color
Stainless
Sign up if you would like to be notified of discounts on this product
Compare prices
Specification
Reviews (1)
Notify When In Stock
Price Drop Alert
Cabelas
Cabelas
In stock
Line 16
Visit Store
AmmunitionDepot
AmmunitionDepot
In stock
Line 16
Visit Store
BattleHawk Armory
BattleHawk Armory
BudsGunShop
BudsGunShop
DEGuns
DEGuns
FirearmsDepot
FirearmsDepot
GlobalOrdnance
GlobalOrdnance
GrabAGun
GrabAGun
GritrSports
GritrSports
Gunprime
Gunprime
Guns.com
Guns.com
PrimaryArms
PrimaryArms
Shooting Surplus
Shooting Surplus
Sportsman's Guide
Sportsman's Guide
TheRealGrit
TheRealGrit
Palmetto State Armory
Palmetto State Armory
Out of stock
Sportsman's Warehouse
Sportsman's Warehouse
Out of stock
Sportsmans Outdoor Superstore
Sportsmans Outdoor Superstore
Action
Single Action
Barrel
Barrel Finish
Brushed Stainless
Barrel Length
10in
Caliber
.460 S&W Magnum
Capacity
5
Country of Origin
Made in the USA
Yes
Cylinder
Cylinder Finish
Brushed Stainless
Dimensions
Overall Length
17.5"