• Kriss Vector Gen II SDP Black 10mm 15+1 Semi Auto Closed Bolt Delayed Blowback Pistol - KV10-PBL20
3 Reviews
Compare Prices
Price Alert
Action
Semi-Auto
Barrel Length
5.5in
Caliber
10mm Auto
Capacity
15+1
Finish Per Color
Black
Sign up if you would like to be notified of discounts on this product
Compare prices
Specification
Reviews (3)
Notify When In Stock
Price Drop Alert
AmmunitionDepot
AmmunitionDepot
In stock
Line 16
Visit Store
BattleHawk Armory
BattleHawk Armory
In stock
Line 16
Visit Store
DEGuns
DEGuns
FirearmsDepot
FirearmsDepot
GlobalOrdnance
GlobalOrdnance
GrabAGun
GrabAGun
GritrSports
GritrSports
Gunprime
Gunprime
Guns.com
Guns.com
GunZoneDeals
GunZoneDeals
Locked Loaded
Locked Loaded
Palmetto State Armory
Palmetto State Armory
Pro2A Tactical
Pro2A Tactical
Shooting Surplus
Shooting Surplus
TheArmories
TheArmories
ImpactGuns
ImpactGuns
Out of stock
Sportsman's Warehouse
Sportsman's Warehouse
Out of stock
Action
Semi-Auto
Barrel
Barrel Finish
Black Nitride (QPQ)
Barrel Length
5.5in
Barrel Material
4140 Chrome Molybdenum Steel
Threaded
Yes
Twist
1
Caliber
10mm Auto
Capacity
15+1
Dimensions
Overall Height
6.8"
Overall Length
16.75"
Overall Width
2.56"